درباره ما

مجوز شرکت ما

در حال حاضر اين شركت به عنوان یکی از شرکت های وارد کننده و پخش کننده سراسری انواع سموم کشاورزی زیر نظر سازمان حفظ نباتات کشور و نظام مهندسی کشاورزی در بخش كشاورزي مشغول به فعاليت ميباشد.

ویژگی شرکت ما

شرکت زرین سرشت پارس  ارائه دهنده انواع سموم و کود های کشاورزی می باشد.

واردات شرکت ما

ضمنا بخش بازرگاني اين شركت با واردات انواع سموم اماده مصرف و تكنيكال کشاورزی از منابع معتبر ضمن تامين نياز شركت هاي توليدي سم؛ بخشی از کمبودهای بازار داخلی را نیز جبران می نماید.

درباره ما

شركت زرين سرشت پارس در سال 1385 با مجوز رسمي سازمان حفظ نباتات و نظام مهندسی کشاورزی کشور به طور اختصاصي جهت واردات ،فروش و پخش سراسري سموم ،كود و ديگر نهاده هاي كشاورزي تاسيس گشت. در حال حاضر اين شركت بعنوان یکی از  شركت های واردکننده و پخش کننده سراسري با مجوز سازمان حفظ نباتات و نظام مهندسی کشاورزی کشور  در بخش كشاورزي مشغول فعاليت ميباشد. شركت زرين سرشت پارس با داشتن مسئولين فني گياه پزشك -انبارهاي مجهز- ناوگان حمل و نقل سبك و سنگين در بخش کشاورزی فعال میباشد.

ضمنا بخش بازرگاني اين شركت با واردات سموم اماده مصرف ،تکنیکال کشاورزی و انواع کود  از منابع معتبر ضمن تامين نياز شركت هاي توليدي سم؛ بخشي از كمبود هاي بازار داخلي را نيز جبران مينمايد. اساس فعاليت شركت تدارك عمده و ارسال نهاده هاي مورد نياز بخش كشاورزي از قبيل كود و سم(علف كش-قارچ كش-حشره كش) از منابع داخلي و خارجي به نمايندگان مجاز خود در هر يك از استانهاي كشور و توزيع توسط نمايندگان در سطح استان ها به ارائه كنندگان خدمات كشاورزي ميباشد

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من